Gminy członkowskie

Skład członkowski Związku Gmin Warmińsko – Mazurskich - aktualizacja 2017 r.
  1. Barciany, Urząd Gminy w Barcianach
  2. Barczewo, Urząd Miejski w Barczewie
  3. Bartoszyce, Urząd Gminy w Bartoszycach
  4. Biskupiec Pomorski, Urząd Gminy Biskupiec
  5. Biskupiec, Urząd Miejski w Biskupcu
  6. Bisztynek, Urząd Miejski w Bisztynku
  7. Braniewo, Urząd Gminy Braniewo
  8. Braniewo, Urząd Miasta Braniewa
  9. Budry, Urząd Gminy w Budrach
  10. Dobre Miasto, Urząd Miejski w Dobrym Mieście
  11. Dywity, Urząd Gminy Dywity
  12. Działdowo, Urząd Gminy Działdowo
  13. Działdowo, Urząd Miasta Działdowo
  14. Dźwierzuty, Urząd Gminy w Dźwierzutach
  15. Gietrzwałd, Urząd Gminy w Gietrzwałdzie
  16. Górowo Iławeckie, Urząd Gminy w Górowie Iławeckim
  17. Górowo Iławeckie, Urząd Miasta Górowo Iławeckie
  18. Iława, Urząd Gminy Iława
  19. Iłowo – Osada, Urząd Gminy Iłowo-Osada
  20. Janowiec Kościelny, Urząd Gminy w Janowcu
  21. Janowo, Urząd Gminy Janowo
  22. Jedwabno, Urząd Gminy w Jedwabnie
  23. Jeziorany, Urząd Miejski Jeziorany
  24. Jonkowo, Urząd Gminy w Jonkowie
  25. Kętrzyn, Urząd Gminy Kętrzyn
  26. Kiwity, Urząd Gminy Kiwity
  27. Kolno, Urząd Gminy w Kolnie
  28. Korsze, Urząd Gminy i Miasta Korsze
  29. Kowale Oleckie, Urząd Gminy w Kowalach
  30. Kruklanki, Urząd Gminy
  31. Lelkowo, Urząd Gminy Lelkowo
  32. Lidzbark Warmiński, Urząd Gminy Lidzbark Warmiński
  33. Lidzbark Warmiński, Urząd Miejski w Lidzbarku Warm.
  34. Lubomino, Urząd Gminy Lubomino
  35. Małdyty, Urząd Gminy Małdyty
  36. Mikołajki, Urząd Miasta i Gminy w Mikołajkach
  37. Miłakowo, Urząd Miejski w Miłakowie
  38. Miłomłyn, Urząd Miasta i Gminy Miłomłyn
  39. Młynary, Urząd Miasta i Gminy w Młynarach
  40. Morąg, Urząd Miejski w Morągu
  41. Mrągowo, Urząd Miejski w Mrągowie
  42. Nidzica, Urząd Miejski w Nidzicy
  43. Olsztyn, Urząd Miasta Olsztyna
  44. Olsztynek, Urząd Miejski w Olsztynku
  45. Orneta, Urząd Miasta i Gminy Orneta
  46. Pasym, Urząd Miasta i Gminy w Pasymiu
  47. Piecki, Urząd Gminy Piecki
  48. Płoskinia, Urząd Gminy w Płoskini
  49. Płośnica, Urząd Gminy w Płośnicy
  50. Purda, Urząd Gminy w Purdzie
  51. Rozogi, Urząd Gminy Rozogi
  52. Rychliki, Urząd Gminy Rychliki
  53. Sępopol, Urząd Miasta i Gminy Sępopol
  54. Sorkwity, Urząd Gminy w Sorkwitach
  55. Srokowo, Urząd Gminy Srokowo
  56. Stawiguda, Urząd Gminy Stawiguda
  57. Susz UG
  58. Szczytno, Urząd Miejski w Szczytnie
  59. Świątki, Urząd Gminy Świątki
  60. Świętajno, Urząd Gminy Świętajno
  61. Świętajno pow. olecki, Urząd Gminy Świetajno
  62. Węgorzewo, Urząd Miejski w Węgorzewie
  63. Wielbark, Urząd Gminy Wielbark
  64. Wilczęta, Urząd Gminy Wilczęta